Верифікований профіль
5
Років досвіду
4
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
15
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
3 дні тому
Підбір житла (будинки, квартири, частини будинків, кімнати, земельні ділянки), допомога при продажі нерухомості, оренда.
Оформлення документів, перевірка нерухомості, супровід до кінця угоди.
Всі консультації та покази-безкоштовні.
Звертайтесь!

Продаж квартир (14)

  • АН "Новый Дом"
    17 500 $
    486 $/м²

    Київська вул., 1

    1 кімната
    36 / 20 / 7 м²
    поверх 5 з 5
    1980 рік побудови
    5 днів тому
    Ціну знижено !Продається однокімнатна квартира р-н. Київська. 5/5 поверх. Загальна площа 36м2, кухня 7м2. Квартира під ремонт. Лічильники на воду та світло, на газ немає .
    Рієлтор
  • АН "Новый Дом"
    48 000 $
    960 $/м²

    Василя Стуса вул. (Сакко і Ванцетті), 3

    єВідновлення РДА
    3 кімнати
    50 / 35 / 6 м²
    поверх 5 з 5
    1970 рік побудови
    5 днів тому
    Продається трикімнатна квартира Район РДА Поверх 5/5 Загальна площа 50м2 кухня 6м2 Вікна та балкон м/п Гаряча вода - газова колонка В квартирі зроблений ремонт , дах не протікає Всі меблі та техніка залишаються Розглядаю продаж по сертифікату
    Рієлтор
  • АН "Новый Дом"
    40 000 $
    645 $/м²

    Шевченка вул. (Кірова), 119

    3 кімнати
    62 / 45 / 8 м²
    поверх 4 з 5
    1981 рік побудови
    5 днів тому
    Продається трикімнатна квартира чеського планування (кімнати окремі) Район дальній Ковельский. 4/5 поверх. Загальна площа 62 кв.м./кухня 8 кв.м. Квартира тепла та суха, опалення централізоване, гаряча вода-газова колонка. В квартирі натяжні стелі, м/п вікна, ламінат, нова сантехніка , в ванній та кухні покладена нова плитка. Також є балкон та лоджія-повністю засклені. Частково лишаються меблі. Будинок ОСББ, гарне місцерозташування, поряд зупинка, магазини, школа, садок.
    Рієлтор
  • АН "Новый Дом"
    45 000 $
    1 023 $/м²

    Андрія Мельника вул., 10

    2 кімнати
    44 / 30 / 5 м²
    поверх 4 з 5
    1970 рік побудови
    5 днів тому
    Продається двокімнатна квартира з ремонтом Район Черемушки Поверх 4/5 Загальна площа 44м2 кухня 5м2 Кімнати окремі В квартирі замінена вся сантехніка , електрика, стояки на опалення Вікна та балкон м/п Балкон утеплений Є підвальне приміщення Поряд: школа, садочок, магазини, аптеки , зупинка громадського транспорту
    Рієлтор
  • АН "Новый Дом"
    23 500 $
    588 $/м²

    Шевченка вул. (Кірова), 78а

    2 кімнати
    40 / 26 / 6 м²
    поверх 5 з 5
    1975 рік побудови
    5 днів тому
    Продається двокімнатна квартира Район Ближній Ковельський Поверхність 5/5 Загальна площа 40м.кВ кухня 6м.кВ Квартира внутрішня, тепла Встановлені лічильники на всі комунікації Гаряча вода - газова колонка Ціна 24000💲 торг ☎️[телефон приховано]
    Рієлтор
  • АН "Новый Дом"
    45 000 $
    643 $/м²

    Романа Шухевича вул. (Гастелло), 16

    3 кімнати
    70 / 45 / 10 м²
    поверх 4 з 5
    1985 рік побудови
    5 днів тому
    Продається трикімнатна квартира чеського планування Район Гастело Поверх 4/5 Загальна площа 70м2 /кухня 10м2 Квартира внутрішня та дуже тепла Кухня студія та 2 окремі кімнати (дитяча , спальня ) Вікна м/п балкон та лоджія також м/п Більшість меблів залишається Будинок з білої цегли 💰Ціна 45 000$+торг реальному покупцю
    Рієлтор
  • АН "Новый Дом"
    44 800 $
    933 $/м²

    Івана Котляревського вул. (Карла Лібкнехта), 12

    2 кімнати
    48 / 35 / 6 м²
    поверх 5 з 5
    1980 рік побудови
    5 днів тому
    Продається двокімнатна квартира в районі Утосу 📎Поверх 5-й із 5-ти(дах після капремонту) 📎Загальна площа 48 м2/ кухня 6 м2 📎В квартирі зроблений якісний ремонт, ламінат в кімнатах, плитка в ванній, на кухні та в коридорі, натяжні стелі, вікна-металопластикові, балконний блок-дерево, вхідні та міжкімнатні двері-з натурального дерева (дубові). 📎Є лічильники на всі комунікації, гаряча вода-бойлер. 📎Є окремо невелика гардеробна та комора. 📎Квартира дуже тепла та сонячна! ‼️Продається разом з меблями та технікою 📎Гарне місцерозташування, поряд центр міста, школа, садок, стадіон, магазини. 💵Ціна 44.800$ + торг ⬇️Для перегляду телефонуйте за номером ⬇️ + [телефон приховано]Тетяна + [телефон прих...
    Рієлтор
  • АН "Новый Дом"
    22 500 $
    627 $/м²

    Героїв-Рятувальників вул. (Коротуна), 1

    1 кімната
    35.9 / 20 / 8 м²
    поверх 5 з 5
    1980 рік побудови
    5 днів тому
    Продається однокімнатна квартира в центрі міста 5/5 поверх Загальна площа 35,9м2, кухня 8м2. Кімната з нішею. Лічильники на всі комунікації . Квартира внутрішня, дуже тепла,дах не тече. Зручна локація, все поруч. Фото в особисті повідомлення.
    Рієлтор
  • АН "Новый Дом"
    25 500 $
    823 $/м²

    Сосновського вул., 46а

    1 кімната
    31 / 18 / 6 м²
    поверх 3 з 5
    1970 рік побудови
    5 днів тому
    🏡 Продається 1-кімнатна квартира в районі військового містечка 📎 3-й поверх із 5-ти, квартира внутрішня та тепла 📎 Загальна площа — 31 м², кухня — 6 м² 📎 Квартира в гарному житловому стані: частково встановлені металопластикові вікна, балконний блок — дерев’яний, у кімнаті покладено ламінат, стеля вирівняна, замінені міжкімнатні та вхідні двері. 📎 Встановлені лічильники на всі комунікації, гаряча вода — бойлер, опалення — централізоване 📎 Квартира продається без меблів, лишається вбудована кухня з газовою плитою. 📎 Зручне розташування: поруч магазини, аптеки, школа, зупинка громадського транспорту, парк 💵 Ціна — 25 500 $ 📞 Для перегляду телефонуйте: [телефон приховано]— Тетяна [телефон...
    Рієлтор
  • АН "Новый Дом"
    13 900 $
    604 $/м²

    Київська вул., 17В

    1 кімната
    23 / 12.4 / 4.5 м²
    поверх 5 з 5
    1980 рік побудови
    1 міс. тому
    Продається однокімнатна гостинка Район Київська Поверх 5/5 Загальна площа 23м2 кухня 4.50 м2 Гаряча вода - бойлер Встановлені лічильники на всі комунікації Холодильник входить у вартість
    Рієлтор
  • АН "Новый Дом"
    26 000 $
    498 $/м²

    Кривоноса вул., 1

    2 кімнати
    52 / 26 / 8 м²
    поверх 1 з 2
    1970 рік побудови
    1 міс. тому
    Продається двокімнатна квартира в районі Подолу. 1-й поверх/2-поверхівки Загальна площа 52,2 м.кв./кухня 7,7 м.кв. В квартирі хороший жилий стан, м/п вікна, в коридорі та кухні - тепла підлога. Є лічильники на всі комунікації, гаряча вода-бойлер, опалення-автономне (газовий котел). Також є великий металевий гараж з хорошим заїздом, сарай, окремий погреб (також додатковий погреб є і в самій квартирі ) та невеликий город. Хороше місцерозташування, поряд школа, дитячий садок, зупинка громадського транспорту. 💸Ціна 26000$
    Рієлтор
  • АН "Новый Дом"
    52 000 $
    550 $/м²

    Шевченка вул. (Кірова), 84

    4 кімнати
    95 / 60 / 13 м²
    поверх 1 з 5
    1 міс. тому
    Продається простора, 4 кімнатна квартира Район Ковельський парк Поверхність 1/5 Балкону немає( є можливість прибудувати) Загальна площа 94,6 Простора,зручна кухня 12,7м² Жилий стан Опалення індивідуальне ❗ Встановлено нові радіатори Гаряча вода газова колонка Встановлені лічильники Є свій вихід з квартири на подвірʼя Поряд зупинка, магазини, аптека, школа, садочок Розвинена інфраструктура
    Рієлтор
  • АН "Новый Дом"
    10 000 $
    160 $/м²

    Івана Котляревського вул. (Карла Лібкнехта), 188

    3 кімнати
    63 / 45 / 7 м²
    поверх 1 з 2
    1975 рік побудови
    1 міс. тому
    Продається 3 кімнатна квартира під ремонт Район Житомирська Поверх 1/2 Загальна площа 62.5 м2 кухня 6.7 м2 Вікна м/п Великі просторі кімнати , кухня, коридор, ванна та туалет Є світло, вода , каналізація Встановлений лічильник на світло Газу в будинку немає Є можливість зробити добудову В 5 хв зупинка громадського транспорту, магазин
    Рієлтор
  • АН "Новый Дом"
    18 500 $
    830 $/м²

    Богдана Хмельницького вул., 1

    1 кімната
    22 / 12 / 5 м²
    поверх 1 з 5
    1980 рік побудови
    2 міс. тому
    Продається однокімнатна квартира Район Фарзавод Поверхність 1/5 Загальна площа 22,3 м.кВ кухня 5м.кВ Квартира внутрішня, тепла Гаряча вода - бойлер Лічильники на воду і світло Вікна м/п 💸Ціна 18500💲торг
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.